Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Na plavárni PDF Tlačiť E-mail

Žiaci prvého a druhého stupňa  v rámci turistického krúžku pod vedením Mgr. Valachovej, p. Lipkovej, Mgr. Strinkovej realizujú rôzne športové aktivity. Jednou z nich bola aj novembrová návšteva plavárne v Považskej  Bystrici. Po výdatnej prechádzke zo sídliska Rozkvet sa veľmi rýchlo prezliekli do plaviek a s úsmevom a krikom skočili do bazénov. Menší žiaci trénovali základy a hrali sa v malom bazéne, väčší sa

vyšantili a zaplávali si vo veľkom bazéne. Oddýchli si až na spiatočnej ceste autobusom. Vedeli, že tento podvečer strávili nielen zdravo, ale aj hravo. Mgr. E. Valachová

 

Posledná úprava Streda, 21 December 2016 13:19
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652892bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.