Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Školský karneval PDF Tlačiť E-mail

Dňa 7.2.2017 sa na  našej škole uskutočnil detský karneval. Zabávať sa prišli všetci žiaci prvého stupňa a pozvaní boli i škôlkari z rôznych materských škôl nášho mesta. Na úvod prišli naši žiaci v najrôznejších maskách. Boli na nepoznanie. Princezné, príšery a obludy, šašovia, povolania, zvieratká, čarodejníci.... Po prvom tanečnom kole konečne dorazili

škôlkari s krásnymi maskami i ručne vyrobenými škraboškami a najmä s chuťou zabaviť sa v našej škole. Tanečné kolá so skvelým disdžokejom  a diskoguľou sa striedali so zábavnými hrami a súťažami, do ktorých sa  zapojil každý školák i škôlkar  a získal tak sladkú odmenu. Tancovali a hrali sa i pani učiteľky. Popri zabávaní si mohli deti oddýchnuť a občerstviť sa chutným čajom. Škôlkari si z našej školy určite odniesli krásne zážitky, dobrý pocit  z príjemne stráveného predpoludnia a darček v podobe čelenky, ručne vyrobenej našimi žiakmi. Mgr. B. Strinková

Fotogaléria na fc

 

Posledná úprava Pondelok, 06 Marec 2017 07:51
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656182bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.