Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Lyžiarsky výcvik PDF Tlačiť E-mail

Krásne počasie, výborná strava, skvelí inštruktori – naši učitelia, zdatní žiaci a veľa veselých chvíľ... Toto všetko sa podarilo na tohtoročnom lyžiarskom výcviku. 26 žiakov, prevažne siedmakov, pod vedením skúsených pedagógov Mgr. B. Strinkovej a Mgr. M. Červenáka absolvovalo výcvik na lyžiach v krásnom horskom  prostredí lyžiarskeho

strediska SKI Ráztoka  v Hornej Maríkovej. Nebolo núdze o rôzne strastiplné, ale aj zábavné situácie. No najdôležitejšie je, že sa všetci účastníci naučili lyžovať. Mnohí z nich sa vyjadrili, že by si to o rok radi zopakovali.

Fotogaléria na fc

 

Posledná úprava Štvrtok, 09 Marec 2017 21:41
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652893bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.