Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

1. miesto v okresnom kole Pytagoriády PDF Tlačiť E-mail

Naša žiačka Zuzka Masaryková zo 4.A triedy získala svojimi vedomosťami a logickým myslením tú najvyššiu priečku – 1. miesto v okresnom kole matematickej súťaže Pytagoriáda. Najvyšším počtom 19 bodov za správne vyriešené úlohy a čas zvíťazila vo svojej kategórii P4 spomedzi 15 detí  z rôznych základných škôl v okrese.

Okresné kolo Pytagoriády pre žiakov 3.-5. ročníka sa uskutočnilo dňa 14. marca 2017 v CVČ v Pov. Bystrici. Okrem našej víťazky sa súťaže zúčastnili aj ďalší naši žiaci, z ktorých Matej Drblík, žiak 5.A triedy vo svojej kategórii P5 bol vyhodnotený ako úspešný riešiteľ.

Obom žiakom blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu.

 

Posledná úprava Pondelok, 20 Marec 2017 07:49
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656198bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.