Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Vítanie jari PDF Tlačiť E-mail

Aj  tento školský rok sa naše deti, i my - dospelí, nevedeli dočkať hrejivých lúčov slniečka, a preto po niekoľkodňových prípravách vyrazili do ulíc sídliska Rozkvet rozlúčiť sa so zimou a privítať jar. Malé klubistky pod vedením pani vychovávateľky A. Lipkovej krásnymi piesňami a riekankami obveselili a zaujali celé okolie. Nezabudli ani na Morenu - staroslovanskú bohyňu zimy a smrti, ktorej vláda sa

začínajúcim jarným obdobím končí. Vynesením a upálením vládkyne chladu sme, dúfajme, privolali pekné počasie a najmä teplé slnečné lúče.

Fotogaléria na fc

Posledná úprava Streda, 22 Marec 2017 11:27
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652898bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.