Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Bezpečnostné reflexné vesty PDF Tlačiť E-mail

Pre bezpečnosť našich žiakov počas výletov a školských exkurzií pripravil náš nový zriaďovateľ DSA tieto reflexné vestičky. Pretože na komunite a bezpečnosti záleží. Spoločne za najlepšiu školu v regióne.

Posledná úprava Streda, 19 Apríl 2017 13:45
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656220bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.