Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Tematický deň - Triedy ako knihy PDF Tlačiť E-mail

11. apríla 2017 na našej škole prebehlo už tradičné podujatie Triedy ako... Náš žiacky parlament každý rok vyberie inú tému, ktorú potom jednotlivé triedy stvárňujú. Keďže tento rok vyhlásilo Ministerstvo školstva za rok čitateľskej gramotnosti, rozhodli sme sa zvoliť si tému Triedy ako knihy. Každá trieda si vybrala knihu, ktorá im je niečím blízka a v spolupráci s triednym učiteľom si nachystali krátky program.

V utorok 11.4. sme sa stretli všetci v telocvični a začala sa slávnostná prehliadka. Predstavili sa nám rôzne knihy, napr. Babička, Čenkovej deti, Encyklopédia zvierat, Rumunské ľudové rozprávky, Babka gaunerka, Kuchárska kniha... Zažili sme krásne dopoludnie plné radosti a zábavy. O rok sa stretneme opäť, tento raz pri téme Triedy ako športy.

Mgr. D. Markovičová

Posledná úprava Piatok, 21 Apríl 2017 17:30
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656199bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.