Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Vynovené interiéry školy PDF Tlačiť E-mail

Aj tento šk. rok úspešne pokračujeme v inovovaní a estetizácii interiérov našej školy, okrem nových počítačov a dataprojektorov a po dobudovaní prírodovednej odbornej učebne, pribudli pre deti nové lavice a stoličky v ďalších učebniach, interaktívna tabuľa v prváckej triede, množstvo učebných pomôcok, vymaľovali sme chodbové priestory a doplnili zeleňou... aby sa naše deti a pedagógovia cítili čo najlepšie :-))

Posledná úprava Nedeľa, 23 Apríl 2017 10:49
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656211bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.