Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail

Začiatok apríla už tradične patrí na našej škole Dňu narcisov. Bolo tomu tak aj tento rok.

7.apríla 2017 dvanásť  našich dobrovoľníkov, bez nároku na odmenu, trpezlivo oslovovalo svojich spolužiakov  na našej škole a tiež ľudí  idúcich  okolo školy, a iných verejných priestranstiev a rozdávali im narcisy, symbol  boja proti rakovine. Tento rok sa našim dobrovoľníkom podarilo vyzbierať  sumu vo výške 298€ , ktorá bola poukázaná na účet Ligy proti rakovine. Všetkým ochotným prispievateľom patrí  veľká vďaka. Mgr. A. Trníková

Fotoalbum na fc

Posledná úprava Streda, 10 Máj 2017 19:00
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652905bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.