Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Duchovná pieseň 2017 PDF Tlačiť E-mail

21. apríla 2017 sa v Martine uskutočnilo seniorátne kolo  4. ročníka súťaže v sólovom speve Duchovná pieseň. Naša škola mala zastúpenie v 1. a 2. kategórii. V 1. kategórii nás zastupovali Gabika Valjentová (2. B) a Emka Markovičová (2. B). V 2. kategórii to bola Pavlínka Kamasová (5. B).

Všetky tri dievčatá dosiahli zhodné umiestnenie, skončili na 2. mieste ziskom strieborného pásma. Okrem dobrého pocitu z krásneho umiestnenia si z Martina odniesli aj zážitok z veľmi príjemne stráveného dňa a v neposlednom rade to bol úžasný kultúrny zážitok.

Mgr. Danica Markovičová

Posledná úprava Štvrtok, 27 Apríl 2017 07:38
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653359



bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.