Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Praktická hodina fyziky PDF Tlačiť E-mail

Hodina fyziky s témou meteorologické merania prebiehala v 7. ročníku zaujímavo. Žiaci si najskôr v domácom prostredí pripravili pomôcky na meteorologické pozorovania: meteorologickú búdku, zrážkomer, ukazovateľ smeru vetra - veternú smerovku, anemometer, zachytávač prachových čiastočiek. 5. mája 2017 na praktickej hodine, ktorú absolvovali na nádvorí školy zmerali fyzikálne veličiny teplotu ovzdušia, rýchlosť a smer vetra, dažďové zrážky a prachové častice. Z výsledkov jednotlivých žiackych skupín  vypočítali aritmetické priemery a vyhodnotili merania. Mgr. A. Trníková

Fotoalbum na fc

Posledná úprava Streda, 10 Máj 2017 19:34
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652891bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.