Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Mladý remeselník PDF Tlačiť E-mail

18. mája 2017 organizovala Stredná odborná škola tretí ročník súťaže zručnosti žiakov základných škôl pod názvom Mladý remeselník. Našu školu reprezentovali žiaci siedmeho ročníka Peter Podolák a Ladislav Dúbravka. Úlohou súťažiacich bolo vyrobiť a vykonať montáž prvkov z dreva podľa výkresovej dokumentácie s dodržaním dĺžkových rozmerov, uhlov a rozmerov po ich montáži, podľa výkresovej dokumentácie vystrihnúť z plechu predmet s dodržaním určených rozmerov a na čas zaskrutkovať 5 skrutiek do sadrokartónovej steny. Výsledkom súťažnej úlohy bolo krmítko pre vtáčikov, ktoré bude zdobiť areál našej školy. Ing. A. Líšková

Posledná úprava Streda, 24 Máj 2017 16:26
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653360bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.