Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Turisti v Piešťanoch PDF Tlačiť E-mail

Dňa 03.06.2017 sa deti z Turistického krúžku pod vedením pani Valachovej, Lipkovej a Strinkovej vybrali na výlet do Piešťan do Vojenského historického múzea, kde si mohli pozrieť mnoho zaujímavých vojenských lietadiel. Po prehliadke sme sa presunuli do kúpeľného mesta, kde sme sa poprechádzali po kolonáde. Nechýbala ani návšteva obchodného centra, kde si deti nakúpili darčeky pre seba, ale aj pre rodičov a súrodencov. Plní zážitkov a v dobrej nálade sme sa vrátili domov. Mgr. E. Valachová Fotogaléria na fc

Posledná úprava Pondelok, 19 Jún 2017 19:18
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638294bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.