Sommercamp 2017 PDF Tlačiť E-mail

Prvý prázdninový týždeň   prežili vybraní deviati žiaci z 2., 4., 5. a 6. ročníka v tábore Sommercamp 2017 v Závadke nad Hronom. Tábor bol pre nich odmenou od zriaďovateľa školy za ich celoročnú prácu, aktivitu i úspechy v školskej i mimoškolskej činnosti. V 5 dňoch plných športových aktivít, tvorivých dielní  a spoznávaní nových kamarátov z ďalších základných škôl DSA  deti navštívili ešte múzeum v Závadke, cestovali  starodávnou Čiernohorskou železničkou do skanzenu, hrali bowling, súťažili, kúpali sa v rybníčku  a zabávali sa. Jednoducho ideálny začiatok letných prázdnin.

Mgr. B. Strinková

Posledná úprava Utorok, 08 August 2017 11:25