Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Sommercamp 2017 PDF Tlačiť E-mail

Prvý prázdninový týždeň   prežili vybraní deviati žiaci z 2., 4., 5. a 6. ročníka v tábore Sommercamp 2017 v Závadke nad Hronom. Tábor bol pre nich odmenou od zriaďovateľa školy za ich celoročnú prácu, aktivitu i úspechy v školskej i mimoškolskej činnosti. V 5 dňoch plných športových aktivít, tvorivých dielní  a spoznávaní nových kamarátov z ďalších základných škôl DSA  deti navštívili ešte múzeum v Závadke, cestovali  starodávnou Čiernohorskou železničkou do skanzenu, hrali bowling, súťažili, kúpali sa v rybníčku  a zabávali sa. Jednoducho ideálny začiatok letných prázdnin.

Mgr. B. Strinková

Posledná úprava Utorok, 08 August 2017 11:25
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 678547bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.