Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Aj takto sa vyučujú prírodovedné predmety PDF Tlačiť E-mail

Žiaci Súkromnej ZŠ DSA Považská Bystrica sa 14.9.2017 zúčastnili Vedeckého veľtrhu, ktorý prebiehal na námestí NC Eurovea v Bratislave. Organizátori veľtrhu si stanovili za cieľ hravou formou priblížiť vedu hlavne žiakom

základných a stredných škôl, ale inšpiráciu   našli aj učitelia fyziky, chémie aj biológie, no a bežných ľudí veľtrh tiež zaujal. Vysoké a stredné odborné školy, priemyselné školy, vedecké ústavy, záujmové organizácie a subjekty komerčnej sféry, ktoré sa veľtrhu zúčastnili, nám vo svojich stánkoch dokázali, že veda je všade okolo nás v každodennom živote. Deti si mohli formou interaktívnych experimentov sami overiť mnohé skutočnosti a javy. Vysoké a stredné odborné školy  predstavili šikovných študentov a predviedli svoje vynálezy, ktorými neraz získali rôzne ocenenia doma i v zahraničí. Žiaci si niektoré pokusy sami vyskúšali alebo si overili svoje schopnosti a znalosti v súťažných kvízoch. Mgr. A. Trníková

 

Fotogaléria na fc stránke školy

 

Posledná úprava Štvrtok, 19 Október 2017 09:05
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677480bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.