Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Európsky týždeň športu PDF Tlačiť E-mail

Dňa 29.9. 2017 sa na našej škole uskutočnila športová akcia „Európsky týždeň športu.“ Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. Hlavnou témou kampane ostáva „#BeActive“, ktorá má nabádať k pohybu, a to nielen počas

Európskeho týždňa športu, ale po celý rok. Počas tohto dňa sa prvý stupeň zúčastnil športových aktivít futbal, florbal, pohybové aktivity a kvôli počasiu sme zmenili cezpoľný beh na chôdzu, ktorú sme vďaka podmienkam školy vykonávali v teple a suchu.

Chcel by som sa poďakovať všetkým zúčastneným za pekný športový deň. A všetci si odnášame pekné spomienky na tento deň. Mgr. Miloš Červenák

Fotogaléria na fc stránke školy

Posledná úprava Utorok, 24 Október 2017 18:59
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677476bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.