Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Šarkaniáda s predškolákmi PDF Tlačiť E-mail

20. októbra bolo hmlisto. Žiakom I.B ale typické jesenné počasie dobrú náladu nepokazilo. Tešili sa na predškolákov MŠ Rozkvet 2024. Celoročnú spoluprácu sme začali Šarkaniádou. V povetrí nad kopcom pri kaplnke sa vznášali pestrofarebné šarkany rôznych tvarov a veľkostí. Uzimení sme rady prijali aj pozvanie do škôlkarskej triedy.

P. učiteľky V. Dodeková a D. Dolníková pre nás pripravili občerstvenie, papierové medaily, deti sa spoločne zahrali.

 

Radosť v ich  očiach z vydareného stretnutia hovorila za všetko. Už teraz sa tešíme na ďalšie -  na otvorenú vyučovaciu hodinu. Mgr. Miroslava Kotačková


Fotogaléria na fc stránke školy

Posledná úprava Utorok, 24 Október 2017 18:46
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677478bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.