Šarkaniáda s predškolákmi PDF Tlačiť E-mail

20. októbra bolo hmlisto. Žiakom I.B ale typické jesenné počasie dobrú náladu nepokazilo. Tešili sa na predškolákov MŠ Rozkvet 2024. Celoročnú spoluprácu sme začali Šarkaniádou. V povetrí nad kopcom pri kaplnke sa vznášali pestrofarebné šarkany rôznych tvarov a veľkostí. Uzimení sme rady prijali aj pozvanie do škôlkarskej triedy.

P. učiteľky V. Dodeková a D. Dolníková pre nás pripravili občerstvenie, papierové medaily, deti sa spoločne zahrali.

Radosť v ich  očiach z vydareného stretnutia hovorila za všetko. Už teraz sa tešíme na ďalšie -  na otvorenú vyučovaciu hodinu. Mgr. Miroslava Kotačková

Fotogaléria na fc stránke školy

Posledná úprava Utorok, 24 Október 2017 18:46