Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Turistika v Manínskej tiesňave PDF Tlačiť E-mail

Dňa 14.10.2017 sa deti z Turistického krúžku po prvýkrát v tomto školskom roku pod vedením pani Valachovej, Lipkovej a Strinkovej vybrali na turistickú vychádzku do Manínskej tieňavy – Bosman – Praznova. Krásna slnečná sobota bola stvorená na vychádzku do jesennej prírody. Deti mali možnosť vidieť nádhernú prírodu a skaly v Manínskej tiesňave. V Bosmanoch nechýbala ani tradičná opekačka. Deti si našli zábavu, prírodnú hojdačku na strome. Plní zážitkov a v dobrej nálade sme sa vrátili domov. Mgr. E. Valachová

Fotogaléria na fc stránke školy

Posledná úprava Streda, 01 November 2017 20:24
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677477bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.