Výlet do Ružomberka PDF Tlačiť E-mail

Deti  z turistického krúžku sa v sobotu 04.11.2017 pod vedením vedúcich vybrali v ranných hodinách do Ružomberka. Cesta vlakom ubehla veľmi rýchlo. Po príchode si prezreli námestie, potom sa presunuli do galérie Ľudovíta Fullu. Sprievodkyňa im porozprávala o živote maliara a jeho dielach.

Aký by to bol výlet bez nákupov. Deti si kúpili darčeky pre rodičov a súrodencov. Spokojní a plní zážitkov sa vrátili domov.

Mgr. E. Valachová

Posledná úprava Nedeľa, 26 November 2017 20:05