Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Výlet do Ružomberka PDF Tlačiť E-mail

Deti  z turistického krúžku sa v sobotu 04.11.2017 pod vedením vedúcich vybrali v ranných hodinách do Ružomberka. Cesta vlakom ubehla veľmi rýchlo. Po príchode si prezreli námestie, potom sa presunuli do galérie Ľudovíta Fullu. Sprievodkyňa im porozprávala o živote maliara a jeho dielach.

Aký by to bol výlet bez nákupov. Deti si kúpili darčeky pre rodičov a súrodencov. Spokojní a plní zážitkov sa vrátili domov.

Mgr. E. Valachová

Fotogaléria

Posledná úprava Nedeľa, 26 November 2017 20:05
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677473bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.