Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Olympiáda zo slovenského jazyka PDF Tlačiť E-mail

Dňa 29. 11. 2017 sa v Centre voľného času v Považskej Bystrici uskutočnilo okresné kolo Olympiády zo slovenského jazyka. Našu školu reprezentoval deviatak Richard Lagín. Súťaž je náročná, pozostáva z troch častí. Prvá časť je test zo slovenského jazyka. V druhej časti súťažicaci musia pretransformovať text, zmeniť ho na iný

slohový útvar. Najnáročnejšia je posledná časť, kde je úlohou súťažiaceho pripraviť si prejav a predniesť ho naspamäť v danom časovom limite. Richardovi sa podarilo v konkurencii 11 najlepších žiakov zo škôl nášho okresu obsadiť výborné 3. miesto, k čomu mu gratulujeme. Mgr. D. Markovičová

Foto na fc

 

Posledná úprava Utorok, 05 December 2017 17:50
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677489bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.