Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Vianočná zbierka UNICEF 2017 PDF Tlačiť E-mail

V dňoch 4. – 15. decembra 2017 prebiehala na našej škole Vianočná zbierka UNICEF 2017, ktorej výnos je určený na pomoc krajinám, v ktorých aktuálne prebiehajú humanitárne a potravinové krízy. Dobrovoľníkmi pre „zbierkovanie“ sa stali členovia Žiackej školskej rady. Podarilo sa nám vyzbierať 72,15 Eur, ktoré boli vložené na účet UNICEF 18. decembra 2017. Všetkým prispievateľom a aj dobrovoľníkom veľmi pekne ďakujeme.

PaedDr. Vladimíra Mužíková

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638484bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.