Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Predškoláci v I.B PDF Tlačiť E-mail

Opäť sme sa stretli. Najprv sme navštívili materskú školu, aby nám predškoláci predviedli svoju šikovnosť vo vianočnom vystúpení. Potom prijali pozvanie najstarší škôlkari k najmladším školákom. Stali sa aktívnou súčasťou vyučovacích hodín slovenského jazyka a matematiky. Sedeli v laviciach, pracovali s kartičkami, riešili úlohy na interaktívnej tabuli, spoločne hrali didaktické hry, využili energizéry. Deti s p. učiteľkami Dodekovou a Dolníkovou si pochvaľovali veľkú prestávku s využitím športových pomôcok a pohybových hier.

Veríme, že aj odovzdané pamätné listy im budú pripomínať toto príjemné školské predpoludnie.

Tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle...Mgr. M. Kotačková

Fotogaléria na fc

Posledná úprava Nedeľa, 21 Január 2018 14:57
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677471bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.