Predškoláci v I.B PDF Tlačiť E-mail

Opäť sme sa stretli. Najprv sme navštívili materskú školu, aby nám predškoláci predviedli svoju šikovnosť vo vianočnom vystúpení. Potom prijali pozvanie najstarší škôlkari k najmladším školákom. Stali sa aktívnou súčasťou vyučovacích hodín slovenského jazyka a matematiky. Sedeli v laviciach, pracovali s kartičkami, riešili úlohy na interaktívnej tabuli, spoločne hrali didaktické hry, využili energizéry. Deti s p. učiteľkami Dodekovou a Dolníkovou si pochvaľovali veľkú prestávku s využitím športových pomôcok a pohybových hier.

Veríme, že aj odovzdané pamätné listy im budú pripomínať toto príjemné školské predpoludnie.

Tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle...Mgr. M. Kotačková

Fotogaléria na fc