Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

17.5.2010 Úprava okolia ŠKD PDF Tlačiť E-mail

uprava-okolia-skdDeň Zeme si deti zo IV. oddelenie školského klubu detí pripomenuli brigádou na úprave okolia klubu. Vyhrabali trávu, vyzbierali odpadky, vyčistili odtokový kanál. Svojou aktivitou a nadšením, by veru mohli byť príkladom mnohým dospelým. Teraz len dúfajú, že ich snaha nebude zmarená, ako to často stáva.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639969bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.