Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

8.6.2010 Tanečný maratón PDF Tlačiť E-mail

maratonDňa 6. mája 2010 naši parlamentári usporiadali ďalší maratón -tento raz tanečný. Tí, ktorí medzi nás prišli, zistili, že tanec nie je taký jednoduchý, ako vyzerá. Náročná choreografia všetkých potrápila, ale užili sme si aj kopec zábavy. Nakoniec z tohto súboja vyšla víťazne Renáta Baloghová, hneď za ňou sa umiestnila Kristína Bošková  a na 3. mieste skončila Monika Žilinčíková.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639959bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.