Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

28.5.2010 Turistika PDF Tlačiť E-mail

turistickyŠportovo -turistický krúžok pod vedením pani vychovávateľky Noriky Valachovej a Anny Lipkovej v zimných mesiacoch navštevoval krytú plaváreň, kde sa deťom veľmi páčilo a v apríli sa zúčastnil turistického pochodu Jilemnického 25-ky .


 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639994bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.