25.6.2010 Zdravie a krása z prírody PDF Tlačiť E-mail

bylinyPod týmto názvom sa v stredu 16.6.2010 o 16. hodine sa uskutočnili besedy s odborníkmi na témy:
1. Liečivé rastliny, ich vplyv na zdravie a ich využitie
2. Aromaterapia od počiatkov až po súčasnosť a jej využitie pre krásu a zdravie človeka
3. Príprava bylinných čajov, vzorky esenciálnych  olejov a prírodnej kozmetiky

Boli pozvaní žiaci našej školy, ich rodičia a obyvatelia zo sídliska Rozkvet.
Tí, ktorí sa prišli pozrieť neoľutovali. Odniesli si so sebou pekný, voňavý a sladký zážitok.
Prostredníctvom pani Michelovej a pána Jakubeka z biofarmy Podskalie, ktorí sa tejto téme profesionálne venujú, sme sa dozvedeli viac o tom, ako príroda pôsobí na naše zdravie.
Pripravili: Ľ. Mišíková, Mgr.Ľ. Jurdíková, Mgr.A Drblíková