28.6.2010 Priehradný múr PDF Tlačiť E-mail

priehradny-mur22. júna 2010 deti z nášho školského klubu navštívili priehradný múr v Nosiciach. Na úvod sa oboznámili s históriou ako i s významom Nosickej vodnej nádrže. Potom sme sa odobrali navštíviť malú elektráreň a výpuste,   čo bolo veľmi zaujímavé. Nuž a čerešničkou na torte bola návšteva priehradného múru z vnútra.   Ocitli sme sa pod hladinou   Váhu, čo bolo veľmi zvláštne a vzbudzovalo to nielen obdiv, ale i rešpekt. Celým týmto zaujímavým popoludním nás pútavo sprevádzal pán Pecho, ktorý zaujímavo rozprával a trpezlivo odpovedal na dotazy detí. Ak bude čítať tieto riadky, tak aj ich prostredníctvom mu posielam ešte jedno veľké poďakovanie.