Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

28.6.2010 Priehradný múr PDF Tlačiť E-mail

priehradny-mur22. júna 2010 deti z nášho školského klubu navštívili priehradný múr v Nosiciach. Na úvod sa oboznámili s históriou ako i s významom Nosickej vodnej nádrže. Potom sme sa odobrali navštíviť malú elektráreň a výpuste,   čo bolo veľmi zaujímavé. Nuž a čerešničkou na torte bola návšteva priehradného múru z vnútra.   Ocitli sme sa pod hladinou   Váhu, čo bolo veľmi zvláštne a vzbudzovalo to nielen obdiv, ale i rešpekt. Celým týmto zaujímavým popoludním nás pútavo sprevádzal pán Pecho, ktorý zaujímavo rozprával a trpezlivo odpovedal na dotazy detí. Ak bude čítať tieto riadky, tak aj ich prostredníctvom mu posielam ešte jedno veľké poďakovanie.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639988bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.