Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

16.12.2009 - Vianočná burza PDF Tlačiť E-mail

Pred príchodom vianočných sviatkov sa po prvý krát v histórii ZŠ Rozkvet v Považskej Bystrici uskutočnila vianočná burza výrobkov, ktoré zhotovili žiaci a pedagógovia   školy. Burza   prebiehala počas dvoch dní v podvečerných hodinách so zámerom osloviť, okrem našich žiakov a ich rodičov, aj obyvateľov Rozkvetu. Podujatie sa stretlo s dobrým ohlasom a už teraz sa tešíme na podobne aktivity do ktorých by sme chceli postupne zapojiť aj rodičov a verejnosť z nášho sídliska.

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639970bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.