16.12.2009 - Vianočná burza PDF Tlačiť E-mail

Pred príchodom vianočných sviatkov sa po prvý krát v histórii ZŠ Rozkvet v Považskej Bystrici uskutočnila vianočná burza výrobkov, ktoré zhotovili žiaci a pedagógovia   školy. Burza   prebiehala počas dvoch dní v podvečerných hodinách so zámerom osloviť, okrem našich žiakov a ich rodičov, aj obyvateľov Rozkvetu. Podujatie sa stretlo s dobrým ohlasom a už teraz sa tešíme na podobne aktivity do ktorých by sme chceli postupne zapojiť aj rodičov a verejnosť z nášho sídliska.