Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

4.12.2009 Beseda PDF Tlačiť E-mail

beseda7Pripraviť mladú generáciu na budúce poslanie manželstva a rodičovstva  je dôležitou úlohou každej dospelej generácie. Z tohto dôvodu sa dňa   28.10.2009 konala na ZŠ Rozkvet beseda pre žiakov 8. a 9. ročníka pod   názvom Manželstvo a rodičovstvo, ktorú viedla Mgr. I. Faktorová z Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Beseda sa niesla v priateľskom rozhovore o vzťahoch v rodine, o funkcii manželského zväzku v našej spoločnosti a o význame rodiny v súčasnej dobe. Z informácií a poznatkov, ktoré žiaci na besede nadobudli sa v dňoch 24.11.2009 a 2.12.2009 uskutočnil na našej škole kvíz. Podľa odpovedí žiakov na jednotlivé otázky je zrejmé, že žiaci danej problematike rozumejú a majú aj svoje reálne predstavy o budúcom postavení a úlohe v manželstve a plánovanom rodičovstve.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639974bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.