7.12.2009 Burza hračiek PDF Tlačiť E-mail

burza-hraciek18. november 2009 sme uskutočnili burzu hračiek, kníh, CD nosičov, s charitatívnym zámerom venovať zmienené produkty detskému oddeleniu našej nemocnice. Okrem toho sme chceli ukázať deťom, že aj keď sú ešte malé a odkázané na svojich rodičov , môžu pomôcť druhým a hlavne urobiť im radosť. No a že sa to stretlo s pochopením nielen u detí ale i u rodičov a priaznivcov školy, o tom svedčilo množstvo venovaných exponátov ako aj samotná účasť na burze.   Po tejto peknej akcii vo  štvrtok 4. decembra, v predvečer Mikuláša, odovzdala pani riaditeľka Mgr. Zuzana Veverková získané hračky, knihy, cd nosiče priamo na detskom oddelení panovi primárovi MUDr. Igorovi Steinerovi.