8.12.2009 Mikuláš PDF Tlačiť E-mail

mikulasV piatok 4. decembra 2009 nás čakalo pri vstupe do školy prekvapenie. Ráno tu na žiakov a zamestnancov nečakali pani učiteľky, ktoré majú dozor, ale náš pán školník ako Mikuláš a aj s pomocníčkou pani riaditeľkou v Mikulášskej čiapke. Táto nezvyčajná dvojica osobne privítala všetkých žiakov a zamestnancov a popriala im pekný deň.

Po tomto prekvapení nasledovalo ďalšie, pripravené našimi parlamentármi prevtelenými do podoby anjelov, čertov a samotného Mikuláša, ktorí chodili z triedy do triedy a roznášali sladkosti a hlavne radosť.