Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

3.2.2010 Zápis prvákov PDF Tlačiť E-mail

zapisDni 27. a 28. január 2010 mali pre ZŠ Rozkvet nádych slávnostnosti. Rozprávkové postavičky k nám priviedli 33 predškolákov túžiacich sa zapísať do 1. ročníka. Zapísali sme samé šikovné a zručné deti. Veríme, že naplníme ich očakávania a túžbu veľa nového sa naučiť. Každý budúci prváčik si ako pamiatku odniesol darčekový balíček a pamätný list. Ďakujeme všetkým rodičom zapísaných detí, ktorí do nás vložili svoju dôveru a tešíme sa na stretnutie v septembri.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639965bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.