Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

6.2.2010 Výchovný koncert PDF Tlačiť E-mail

viktorrVo štvrtok 4. februára 2010 sa rozospievala a roztancovala celá škola na hudobno - zábavnom programe pána Viktora Guľváša s názvom ŠKOLA HROU. Pozvanie na podujatie prijali aj predškoláci z Materskej školy Rozkvet 2024/46. Pesničky sa deťom veľmi páčili. Najviac ich zaujala možnosť zapájať sa do jednotlivých prezentácií vlastným spevom či pohybom. Z koncertu odchádzali spokojné, pospevujúc si práve počuté pesničky.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639975bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.