Január 2010 - Kráľ a kráľovná ŠKD PDF Tlačiť E-mail
kral-a-kralovnaKráľ a kráľovná školského klubu detí

Január priniesol nášmu školskému klubu, okrem iných podujatí, aj jednu zaujímavú povinnosť a to voľbu svojho kráľa a kráľovnej. Voľba sa uskutočnila počas dvoch popoludní, nakoľko sme ju rozdelili na dve kategórie a to 1. - 2. a 3. - 4. ročník.

Účastníci súťaže bojovali v štyroch disciplínach . Najskôr sa nám predstavili a prezentovali svoje záujmy a túžby. Druhé a tretie kolo prinieslo vedomostné úlohy a súťaže, kde museli preukázať svoju zručnosť a šikovnosť. No a na poslednú disciplínu sa všetci diváci tešili najviac - išlo o voľnú disciplínu, v ktorej nás svojimi výkonmi všetci presvedčili, že sú výborní.
Porota sa počas obidvoch popoludní poriadne zapotila, ale nesklamala a nakoniec vyniesla dôležité rozhodnutie pre náš školský klub, ktorým oficiálne potvrdila, že pre rok 2010 máme svoju kráľovnú a kráľa. Víťazi boli slávnostne dekorovaní šerpou a bol im udelený čestný titul. Ostatní súťažiaci dostali účastnícke listy ako spomienku na ich statočný boj o titul.

Titul kráľovná ŠKD pre 1.-2. ročník získala Natália Bialoňová z II. oddelenia
Titul kráľovná ŠKD pre 3.- 4. . ročník získala Bibiána Haviarová zo IV. oddelenia
Titul kráľ ŠKD pre 1. - 2. ročník získal Riško Lagín z I. oddelenia
Titul kráľ ŠKD pre 3. - 4. ročník získal Emil Kucej zo IV. oddelenia