Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

December na našej škole PDF Tlačiť E-mail

December bol na našej škole pestrý ale aj náročný. Na jeho začiatku sa uskutočnila beseda so zamestnancami RECCUE ACADEMY s.r.o. Považská Bystrica, ktorú zabezpečila pani učiteľka Adamčíková. V rámci nej mali naši žiaci možnosť prakticky si overiť svoje zručnosti pri bežných úrazoch a oboznámili sa i s ich náročnou prácou. O tom, že to bolo zaujímavé a poučné, svedčil i záverečný aplauz.
Po tejto akcii nasledoval 9. ročník pasovania prvákov do cechu školského spojený s ochutnávok nátierok, ktoré pripravili naši pedagógovia. Vyvrcholením decembrových aktivít bola vianočná predajná burza, na ktorej sa svojimi výrobkami prezentovali naši žiaci a kolegovia a bola určená pre rodičov a obyvateľov nášho sídliska. Burzu sprevádzala aj podporná akcia pod názvom: „ Prežime Vianoce zdravo", na ktorej mali prítomní možnosť ochutnať zo zdravých koláčikov a nápojov v príjemnej predvianočnej atmosfére. Poslednú decembrovú bodku dali deti v školskom klube kde sa spoločne stretli na vianočnom posedení pri stromčeku, ale i na oddielových „párty".
Beseda so záchrannou službou
Pasovanie prvákov do cechu školského
Vianočná burza, Prežime Vianoce zdravo
Predvianočné veselenia

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639967bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.