20.2.2010 Basketbal PDF Tlačiť E-mail

basketbal

O tom, že dievčatá, ktoré chodia na basketbalový krúžok k pani učiteľke Vierke Hladkej, mimochodom v minulosti výbornej športovkyni a reprezentantke v hádzanej, to naozaj baví, svedčia i posledné výsledky. Víťazným ťažením postupovými kolami sa prebojovali do regionálneho kola, kde zvíťazili. Víťazstvo im zabezpečilo postup do krajského kola, kde reprezentáciu nielen našu školu ale aj okres . Z Myjavy, dejiska krajského kola, si priniesli krásne 3. miesto. Nuž, dievčatá a pani učiteľka, vďaka.
Víťazné družstvo: Terka Adamčíková, Barbora Valová, Nikola Stálová, Mirka Mančíková, Ivana Kulíšková, Nikola Medvecká, Lenka Pechová, Simona Braciníková, Aďa Ciprichová, Radka Štefániková.