14.3.2010 Tvorivé dielne PDF Tlačiť E-mail

krasliceMesiac marec premenovali v našom školskom klube na mesiac tvorivých dielní a aktivít, v rámci ktorého je každý týždeň pripravená tvorivá dielňa alebo aktivita súvisiaca s príchodom jari.
Ako prvá odštartovala tvorivá dielňa pod názvom výroba veľkonočných kraslíc. Medzi deti prišla pani Danka Kafríková, ktorá predviedla a učila naše deti i nás techniku výroby  madeirových kraslíc, maľovanie voskom ako i používanie servítkovej techniky. Bolo to náročné ale, vďaka jej trpezlivosti a pochopeniu to zvládli všetci, bolo vidieť, že to všetkých zaujalo.
Ďalej nás ešte čaká stretnutie so včelárom, výroba ružičiek na torty z gumových cukríkov, tvorba výrobkov z odpadových materiálov. Veríme, že i tieto aktivity budú úspešné a dôstojne nimi privítame jarné obdobie.