Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

14.3.2010 Tvorivé dielne PDF Tlačiť E-mail

krasliceMesiac marec premenovali v našom školskom klube na mesiac tvorivých dielní a aktivít, v rámci ktorého je každý týždeň pripravená tvorivá dielňa alebo aktivita súvisiaca s príchodom jari.
Ako prvá odštartovala tvorivá dielňa pod názvom výroba veľkonočných kraslíc. Medzi deti prišla pani Danka Kafríková, ktorá predviedla a učila naše deti i nás techniku výroby  madeirových kraslíc, maľovanie voskom ako i používanie servítkovej techniky. Bolo to náročné ale, vďaka jej trpezlivosti a pochopeniu to zvládli všetci, bolo vidieť, že to všetkých zaujalo.
Ďalej nás ešte čaká stretnutie so včelárom, výroba ružičiek na torty z gumových cukríkov, tvorba výrobkov z odpadových materiálov. Veríme, že i tieto aktivity budú úspešné a dôstojne nimi privítame jarné obdobie.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 640000bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.