1.4.2010 Svetová trojej FIFA PDF Tlačiť E-mail

svetova-trofej-fifaŽiaci ZŠ Rozkvet na výstave svetovej trofeje FIFA v Žiline

Dňa 27.3.2010 sa naša škola ZŠ ROZKVET zúčastnila výstavy svetovej trofeje FIFA v Žiline, pod záštitou veľkého sponzora Coca-Cola.
Lístky získala škola ako odmenu za účasť v súťaži Coca Cola Cup. Podujatia sa zúčastnili žiaci , ktorí reprezentovali školu na športových  súťažiach.
Žiaci sa vyfotili s pohárom FIFA a zúčastnili sa rôznych športových podujatí, kde získali pekné ceny. Nadšenie a radosť zúčastnených žiakov bola neopísateľná.