8.4.2010 Jarná výzdoba PDF Tlačiť E-mail

jarna-vyzdobaV mesiaci marec bola na našej škole vyhlásená súťaž o najzaujímavejšiu jarnú výzdobu a kútik s veľkonočnými dekoráciami.
Neľahkú povinnosť hodnotiť snaženie žiakov, a povedzme si úprimne aj pedagógov, prebrala na seba v týždni od 22. do 26. marca 2010 porota v zložení pani učiteliek
M.Mytníkovej, K.Fapšovej, pani zástupkyne M.Jakabovičovej, pani vychovávateľky A.Hurtíkovej a zástupcov žiakov M. Pastorkovej z III.B a predsedníčky žiackeho parlamentu M. Kresáňovej z IX.A. Porota skonštatovala, väčšina triednych kolektívov sa snažila o čom hovorili ich výtvory. Nuž a tam, kde sa zapojila i láskavá a skúsená ruka triednej učiteľky, či pani vychovávateľky, bolo vidieť nielen to, že spoločnými silami sa dokáže urobiť viac, ale aj atmosféru s akou sa deti tejto aktivity zhostili a svoju prácu prezentovali. Preto pochvala a poďakovanie patrí všetkým, ktorí pridali svoju ruku k dielu a takto si pripomenuli veľkonočné tradície a spríjemnili svoje prostredie v ktorom trávia nemálo času.
Porota nakoniec vybrala po štyri najzaujímavejšie triedy z I. stupňa, II. stupňa a dve oddelenia školského klubu detí, ktoré získali sladké odmemy.