8.4.2010 Lyžiarsky kurz PDF Tlačiť E-mail

lyziarskyPrvý marcový týždeň (1. - 5. marca 2010) sme sa zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku v Ski centre Mraznica - Hnilčík pri Spišskej Novej Vsi. Napriek vysokému dátumu nám Pani Zima dopriala 60 cm snehovej nádielky a krásne slnečné počasie. Po náročnom celodennom lyžovaní sme mali vždy večer silu aj na rôzne súťaže, ktoré nám pripravili pani učiteľky. Naučili sme sa lyžovať, prípadne sme sa zdokonalili, takžééé... "Hory, traste sa!"
Kolektív lyžiarskeho výcviku