Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

18.4.2010 Dni Veľkej Británie PDF Tlačiť E-mail

trnavaŽiaci ZŠ ROZKVET sú všestranne nadaní. To, že sú nadaní aj jazykovo dokázali tým, že sa zúčastnili dňa 14.4.2010 podujatia Dni Veľkej Británie v Trnave. Tu sa zúčastnili živej talk-show s anglickými lektormi. Žiaci sa zaujímali o kultúru, zvyky, školský systém vo Veľkej Británii. Komunikovali anglicky a dôstojne reprezentovali našu

školu. Za svoju reprezentáciu boli odmenení peknými darmi.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639963bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.