Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

18.4.2010 Žiaci proti učiteľom PDF Tlačiť E-mail

sutaz30. marca 2010 pri príležitosti Dňa učiteľov zorganizovali naši parlamentári súťažné popoludnie žiaci x učitelia. Súťaže sa zúčastnili A. Holíková, M. Špita, K. Haviarová, B. Valová a K. Gardianová. Za učiteľov si išli zmerať sily Mgr. Baránková, Mgr. Strinková, Mgr. Kudlejová, PaedDr. Briestenská a Bc. Valachová. Po 10 súťažných

disciplínach bol stav nerozhodný, a tak sme sa rozhodli udeliť obom družstvám 1. miesto. Zažili sme kopec zábavy a smiechu pri zdolávaní jednotlivých úloh.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 640002bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.