Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

18.4.2010 Aprílové bláznenie PDF Tlačiť E-mail

aprilPrvoarpílové žartíky každý pozná. Keďže veľkonočné sviatky začali práve 1. apríla, my sme tento deň "oslávili" o čosi skôr,  31. marca 2010, v réžii našich parlamentárov. Triedne kolektívy aj s triednymi učiteľmi prišli zaodeté, napríklad v štýle 60. rokov, v bodkovanom, pásikavom, .... . Odborná porota hodnotila originalitu nápadov, zapojenosť

všetkých žiakov v triede i triedneho učiteľa. Na treťom mieste sa umiestnila bodkovaná trieda 5.A. Na druhom mieste skončila tehotná 4.B a najvyšší počet bodov získali robotníci z 9.B.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639985bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.