Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

2.5.2010 Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail

Dňa 16.4.2010 sa na našej škole organizoval Deň narcisov. Bol to už štrnásty ročník a opäť sa deti ZŠ Rozkvet do neho v hojnom počte zapojili. Dobrovoľníci, žiaci 8.a triedy  (na snímke) vyzberali od žiakov, od pedagogických i nepedagogických zamestnancov našej školy 130 eur, ktoré boli poukázané na  bankový účet organizácie LIGA PROTI RAKOVINE so sídlom v Bratislave.Touto cestou organizátori ďakujú všetkým, ktorí prispeli a podporili tak vydarenú akciu.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639999bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.