Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

8.5.2010 Využitie odpadového materiálu PDF Tlačiť E-mail

odpadTo, čo je pre niekoho odpad, pre iných môže byť materiál pre umeleckú činnosť.
V priestoroch 1. stupňa, v pavilóne G na našej škole sa uskutočnila vo štvrtok 25. 3. popoludní o 14,00 hod. výstava praktických aj umeleckých výrobkov z odpadového materiálu, spojená s módnou prehliadkou našich žiakov.
Na túto výstavu sa žiaci pripravovali jeden mesiac. Na 1. stupni vznikli naozaj zaujímavé veci ako napr. domček s nábytkom aj obyvateľmi, kozmická loď, robot, obrovská húsenica, bábky, zvieratká , ovocie, kvietky, masky a obrázky. Žiaci druhého stupňa sa zamerali na praktické využitie takýchto výrobkov. Vytvorili vázy, podložky pod hrnce a svietniky.
Príjemným spestrením popoludnia bola módna prehliadka. Modely boli samozrejme vytvorené tiež z odpadu. Napriek tomu boli kreatívne a krásne.
Ďakujeme všetkým žiakom aj učiteľom, ktorí prispeli k tomu, aby sme toto pekné podujatie mohli spoločne zrealizovať. Koordinátorom tejto akcie bola pani učiteľka Ľuba Jurdíková.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 640005bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.