25.10.2010 Besiedka PDF Tlačiť E-mail

besiedkaMesiac úcty k starším sme si na našej škole pripomenuli besiedkou pre starých rodičov našich žiakov, ako i starších obyvateľov nášho sídliska. Pani učiteľky a vychovávateľky s deťmi pripravili program a darčeky, napísali pozvánky a zorganizovali stretnutie. Toto sa uskutočnili 21. októbra 2010 v podvečerných hodinách. Po peknom programe a odovzdaní darčekov nasledovalo posedenie, na ktorom si v príjemnej atmosfére naši hostia vypili kávu a pohostili sa koláčmi,  ktoré im upiekli deti z krúžku pečenia a varenia. Pri odchode z tohto milého stretnutia ešte navštívili výstavu výrobkov z tekvíc a pekný podvečer bol ukončený.