Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

11.11.2010 iBobor PDF Tlačiť E-mail

logoV dňoch 10. a 11. novembra sa naša škola zúčastnila celoslovenskej súťaže iBobor.  Na Slovensku súťažilo 22144 žiakov, z toho v kategórii kadeti 5812 a v kategórii benjamíni 8963 súťažiacich. 
U nás sa zapojilo do súžaze 92 žiakov, v kategórii benjamíni  súťažilo 62 chlapcov a dievčat a v kategórii kadeti 30 žiakov.
Najlepšie sa darilo v kategórii benjamíni Nikole Opoldíkovej
zo 6.B triedy, na druhom mieste skončila Barbora Baránková zo 7.A triedy a o tretie mieste v kategórii benjamíni sa delia Jana Šadláková a Marek Líška zo 7.A triedy.
Medzi piatakmi bol najúspešnejší Tomáš Ondrásky z 5.B triedy, o druhé miesto sa delia Monika Bazalová z 5.A a Jakub Majtán z 5.B triedy a na treťom mieste medzi najmladšími účastníkmi súťaže bola Alexandra Holíková z 5.B triedy. U šiestakov získala najviac bodov Nikola Opoldíková zo 6.B, na druhom mieste Alexander Čaniga a Christian Šery zo 6.B triedy, na treťom mieste skončil Karol Adamík zo 6.A triedy. Medzi siedmakmi sa najviac darilo Barbore Baránkovej zo 7. A, na druhom mieste skončili Jana Šadláková a Marek Líška zo 7.A triedy a na treťom mieste medzi siedmakmi skončila Patrícia Jakubcová tiež zo 7.A triedy.  
V kategórii kadeti sa suverejne zvíťazila Lívia Rechtoríková z 9.B triedy, na druhom mieste bola Klára Findrová a na treťom Jakub Žilinčík - obaja z 9.A triedy.
S pomedz ôsmakov sa najlepšie darilo Danielovi Kováčikovi, iba o stotinku boda bola za ním Marcela Balcová  a tretia sa umiestnila Zdenka Kapráliková- všetci z 8.A triedy.
Úspešným je však každý riešiteľ súťaže, ktorý sa so záujmom zúčastnil informatického zápolenia.

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638281bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.