6.12.2010 Pasovanie prvákov PDF Tlačiť E-mail

pasovacka25. novembra 2010 sa na ZŠ Rozkvet v Považskej Bystrici konalo slávnostné pasovanie prvákov do cechu školského. Tento rok bol o niečo výnimočnejší, nakoľko sa „pasovačka" konala už desiaty krát. Prváci putovali po jednotlivých svetadieloch, kde im pôvodní obyvatelia pripravili súťažné disciplíny. Po zoznámení sa s našimi svetadielmi nasledovalo slávnostné pasovanie,  pri ktorom dostal každý dekrét a šiltovku s logom školy, aby všetci prváci vedeli kde patria. Tieto im odovzdávala pani riaditeľka Mgr. Zuzana Veverková a naši hostia Ing. Juraj Pekár a Mgr. Marcel Péli - členovia rady školy a poslanci mestského zastupiteľstva.
Na záver bola pre všetkých pripravená ochutnávka nátierok, ktoré pre všetkých vlastnoručne zhotovili pani vychovávateľky a učiteľky a pani vedúca školskej jedálne.
Toto milé podujatie pripravili pani vychovávateľky školského klubu spolu so žiakmi deviateho ročníka. Nuž a na tomto patrí deviatakom - Martine, Bednárovej, Nátálii Líškovej, Dominike Filovej, Martine Kvaššayovej, Lenke Holáňovej, Jakubovib Pavlíkovi, Michalovi Hrubovi, Patrikovi Babincovi, Katke Pechovej, Rebeke Bialoňovej, Monike Baloghovej, Denise Balážikovej, Kristíne Haviarovej, Karin Rudolfovej Jakubovi Žilinčíkovui. Ľubici Mirovej, Lukášovi Vozátarovi, Márii Uríkovej - poďakovanie za to, že svoj voľný čas venovali nácviku pasovačky a ktorí svojim prístupom prispeli k úspešnému priebehu podujatia.