Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

27.12.2010 December na našej škole PDF Tlačiť E-mail

S príchodom Mikuláša sa na našej škole okrem vreca so sladkosťami roztrhlo aj vrece s akciami. Všetko to začalo príchodom Mikuláša, ktorý 6. decembra, so zvoncom v ruke, otváral školu a osobne vítal každého žiaka. V tesnom závese za Mikulášom na našu školu zavítali Lucie, ktoré povymetali všetky kúty v škole ako i všetku zlobu. Nuž zvyky sú zvyky a skutočnosť je skutočnosť. Práve ju, pripomenuli policajti, ktorí s našimi žiakmi besedovali o drogách a o tom ako bezpečne zaobchádzať so zábavnou pyrotechnikou. Táto beseda vyvrcholila ukážkami vyhľadávania drog služobným psom a zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou. V tomto čase sa k prvákom prišli pozrieť deti z materskej školy, ktoré sa chystajú na budúci školský rok do školy a boli zvedavé, čo sa v nej robí. Žiaci tretieho a štvrtého ročníka sa v decembri stihli zúčastniť plaveckého kurzu, kde sa zoznámili so štyrmi plaveckými spôsobmi. Darilo sa im, za čo všetci dostali krásne mokré vysvedčenie.
Vyvrcholením predvianočných podujatí bol 3. ročník vianočnej predajnej burzy, na ktorej naši žiaci a pedagógovia ponúkali vlastnoručne vyrobené výrobky, na výrobu ktorých sa snažili použiť odpadový materiál. Táto burza bola určená nielen pre osadenstvo školy, ale aj pre rodičov a obyvateľov nášho sídliska.

Mikuláš 

Lucie

Policajti

Deti z MŠ

 Plavecký kurz

Vianočná burza

Besiedka v 3.B triede

 

 

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638305bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.