24.1.2011 Karneval PDF Tlačiť E-mail

karnevallV nedeľu 23.januára sa pred našou školou začali schádzať podivné bytosti. Až bližší pohľad napovedal, že sú to rozprávkové bytosti, za ktoré sa prezliekli žiaci prvého stupňa školy, niektoré pani vychovávateľky a učiteľky, aby nedeľňajšie popoludnie strávili spoločne na veľkom školskom karnevale. Vzácnymi hosťami na  karnevale boli predškoláci z materskej školy, ktorým sme chceli ukázať, čo všetko, okrem učenia ich u nás čaká. Karneval bol popretkávaný súťažami nielen pre deti, ale aj pre rodičov, ktorí sa veru nedali zahanbiť. Nuž a na záver porota, ktorá mala za úlohu vybrať najkrajšiu masku, zhodnotila, že všetky boli veľmi pekné a tak udelila len 1. miesto a to všetkým. A všetky masky boli aj odmenené peknou cenou z tomboly masky a sladkosťou. Rozišli sme sa s dobrým pocitom a už teraz sa tešíme na podobné spoločné podujatia.